2012/09/03

Powakacyjne refleksje...

A generalnie Mazury są piękne, tylko ciągle jest z górki albo pod górkę- napisała Aga_xy i pokaże Wam potem trochę widoczków. Refleksja na dziś- eliminuj z życia ludzi złych, nieprawych, nieżyczliwych, o osobowości amoralnej,nie są warci tego żebyś poświęcała im choć myśl więcej niż powinnaś(jeśli już naprawdę musisz), a Twoje życie będzie zdecydowanie piękniejsze ;) Ty wybierasz jakie uczucia rządzą twoim życiem, Ty nikt inny. Chcę ciepła, zrozumienia, spokoju ducha, a do całej reszty dojdę sobie sama- jak zwykle, jak zawsze. HAWK! P.S. I pamiętaj chodzenie do kościoła nie czyni Cię dobrym człowiek, tak jak stanie w garażu nie czyni Cię samochodem :D

11 komentarzy:

 1. Podpisuję się obiema ręcyma pod tym co napisałaś...
  no i oczywiście, że jestem z Tobą.

  OdpowiedzUsuń
 2. O Mazurach w 100% prawda:)) Chodzenie do kosciola nikogo swietym nie czyni. Moze pomoc , ale niekoniecznie...to ludzie robia w swoich rekach z danymi ideami dobre lub zle rzeczy... Mozna byc dobrym komunista, prawym czlowiekiem, mozna byc zlym komunista, nieprawym czlowiekiem. mozna byc katolikiem dobrym i zlym...to my decydujemy co z tym w co wierzymy zrobimy. Pokazujemy to naszym zyciem.

  A o uczuciach. A jak mozna rzadzic tak krucha materia, ktora przychodzi i odchodzi. pojawia sie i znika. Zle emocje zwiazane z PMS sa czasami niezalezne od czlowieka:))

  OdpowiedzUsuń
 3. A jeszcze dobroci ludzi nie warto oceniać po tym, kogo Ci ludzie znają. Judasz miał przecież wzorcowych kumpli :)
  Ciepełka :D

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja jeszcze na Mazury nie dotarłam... dlatego czekam na widoczki bo tęskno mi troszkę

  OdpowiedzUsuń
 5. Prawda!:D
  a co do Mazur..to nie ciągnie mnie tam odkąd się wyprowadziłam z ich okolic...może dlatego, że MUSIAŁAM tam mieszkać...;) ale widoczki pooglądam:D

  OdpowiedzUsuń
 6. Co do ludzi, o których piszesz, to ostatnio mam także podobne refleksje - zarówno w pracy, jak i w stosunku do niektórych znajomych. Nawet zastanawiałam się, czy nie poświęcić dzisiejszego wpisu takiemu jednemu osobnikowi, ale...znalazłam przyjemniejszy temat. :-) Na Mazurach byłam chyba ze 3 razy w swoim życiu - jakoś mnie tam nie ciągnie, choć rzeczywiście - jest pięknie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Potwierdzam ..... są piękne ;o))

  OdpowiedzUsuń
 8. Wiele mądrych słów tu się pojawiło :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Boskie Aguś,boskieeee!!!!!!!! Popieram!!!!!!

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails