2010/02/14

Nick.

Na blogu kolegi znalazłam film, który zmusił mnie do zadania sobie kilku pytań. Zobaczcie sami i pomyślcie, naprawdę macie nierozwiązywalne problemy, a świat jest okropny? I co robicie, żeby tak nie było?Nick dla mnie jesteś WIELKI !

6 komentarzy:

 1. Świetny człowiek i taki radosny w tym wszystkim

  OdpowiedzUsuń
 2. Własnie, bije od niego taka pozytywna energia i tyle potrafił zrobić, nie tylko dla siebie w całej tej niełatwej przecież sytuacji. Dla mnie Hero, przez duże "H" :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niewątpliwie niesamowity człowiek. Wszystko dzieje sie w nas- w środku. Nastrój ( nastrojowość) to coś dziedziczene. Mamy to po swoich przodkach( zapisane w genach). Czasami jest tak, że osoba z nogami i rękoma ma gorsze usposobienie ( pesymistyczne podejście do życia) i trudniej jej patrzeć pogodnie na życie, niż niesprawnemu Nickowi, który od losu dostał moze i chore ciało, ale za to zdrową duszę. Dzieci z zespołem Downa mają coś takiego, że niesamowicie pogodnymi istotami. Taki los. Z jednej strony dowala, z drugiej obdarowuje. Dlatego tez nie dzwię sie zdrowym, sprawnym ludziom, którzy czasami nie daja rady z naporem problemów :)***

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też oglądałam ten film, trafiłam na tego bloga dzięki udziałowi w Konkursie Blog Roku 2009, niesamowity jest Nick!

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie.Zbyt często wyolbrzymia się zwykłe problemy,a gdzieś obok są te, z którymi moglibyśmy sobie wogóle nie dać rady,a inni sobie radzą...Wiem-to co nas spotyka wydaje się najgorszym co by mogło być,ale to chwila-czasem dłuższa-bo potem nadchodzi opamiętanie :mogło być gorzej,a nie jest....prawda?

  OdpowiedzUsuń
 6. Należy sobie zadać z czego płynie radość Nicka?
  Dobra książka, optymistyczne nastawienie, ktoś pomocny - to chwilowe...
  Ale on się nie kryje z tym co lub Kto daje mu siły:)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails