2009/09/02

Savoir vivre

Zdjęcie pochodzi z gazeta.pl
Ja chyba śnię! Czy tę tabliczkę powiesili w okolicach dworca Victoria Ci sami Angole, którzy nago sikali do fontanny na Krakowskim rynku, czy Ci którzy za przeproszeniem wymiotowali do wrocławskiej?
Czy to Ci sami, których miałam okazję poznać w hotelu w Bułgarii? O tak, panowie świata ze swoimi światowymi kobietami, ze zniszczoną skórą i obwisłymi gołymi cycami, z twarzami o wieku nieokreślonym, bliżej 70 jednak:)) (z wyglądu oczywiście :p). Rozdarci od rana, pijani cały dzień a to wszystko na oczach swych kilkuletnich dzieci. Ci sami???
Anglicy Wy już klasę straciliście dawno temu. Proszę nie odzierajcie nas z człowieczeństwa, bo moim zdaniem to Wy zasługujecie na porządną lekcję dobrych manier.

7 komentarzy:

 1. http://muddy.blog.onet.pl3 wrz 2009, 08:30:00

  no to po prostu porażka :) zarówno gramatyka i pisownia tego "polskiego" tekstu, jak i zachowanie Angoli :))) pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda Evi :).To porażka totalna i obraza....

  OdpowiedzUsuń
 3. No to widzę temat moczu oboje nas dopadł!!! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czegóż się spodziewać, angole to głupole.

  OdpowiedzUsuń
 5. http://muddy.blog.onet.pl3 wrz 2009, 10:36:00

  Może jednak się zmieni stereotyp pijaków z Polaków na Anglików :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Urynoterapia? :)))) Dobrze, że większość z nas - Polaków - zna maniery i ma styl, i klasę. Reszta nieważna.

  OdpowiedzUsuń
 7. Droga Aguś.Skłaniam się ku twej teorii w związku z powyższym! Nawet przetłumaczyć porządnie nie potrafili...i niby dlaczego to akurat na polski?To już tylko my im zostaliśmy do obrażania???

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails