2010/04/16

Kogoś poniosło....

Do wszystkich wrażliwych anonimów, rzucę tu niejedna cholerą, kurwą może nawet, ostrzegam od razu, więc jakby co to "wstecz" naciśnijcie już teraz.

Spotkało nas, naród polski straszne nieszczęście, w wymiarze ludzkim bolesne i okrutne przeżycie. Nie bez żalu myślę o rodzinach ofiar. Trzeba nie mieć serca, żeby nie być poruszonym tym co się stało, jasne?

Czytam ci ja dzisiaj wiadomości, a tam stoi tak . No żesz kur zapiał, chyba już kogoś zdrowo popierdoliło w tym kraju? Obowiązkowo? Katyń? Przeloty opłaca rząd? Czy to aby nie będą tupolewy? Czy pytał ktoś o zdanie rodziców? Ludzie przestańcie popadać w przesadę, bo za chwilę naród zamiast współczuć komukolwiek, będzie powstrzymywać wymioty na samo słowo Smoleńsk!!!! I uspokajam Was ludzie, to nie my jesteśmy chorzy i nie potrafimy powstrzymać się przed protestami, to nasi politycy są nienormalni, a ich chore ambicje przesłoniły im już dawno znaczenie słowa żałoba.

12 komentarzy:

 1. zdaje się że to kara za wszystkie zło, które nam wyrządzili a "sukienkowym" za to, że kościół odwrócił się od Boga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szefie najwyższy, miej nasz naród w swej opiece

  OdpowiedzUsuń
 3. Chore.... na takie wycieczki trzeba miec chec... obowiazek to tak, jak kiedys pochody pierwszomajowe. Zeby z prezydentem i jego zona nie bylo podobnie jak z mauzoleum Lenina. Za szklo ich najlepiej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Już widzę te tłumy rodziców ciułających na pokrycie kosztów "wycieczki" do Katynia! To demokracja czy zamordyzm?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam to już wczoraj i normalnie mnie telepie. Zamiast uszanować historię Katynia, spowodują, że w końcu ją znienawidzimy. Mam nadzieję, że ten pomysł nie zostanie zaakceptowany. Cholerny świat, znów homofobia bierze górę nad rozsądkiem :>>>

  OdpowiedzUsuń
 6. Na wszystkie komentarze mogę tylko napisać: Tak,tak,tak!

  OdpowiedzUsuń
 7. To niestety odczucia wielu Polaków. Caffe.

  OdpowiedzUsuń
 8. Już nie zdziwią mnie żadne rewolucje edukacyjne. Obowiązkowo odwiedzamy już Oświęcim w 3 klasie gimnazjum. W praktyce to wygląda tak, że naciska się na jechanie, ale jak staniesz i powiesz za przeproszeniem 'nie i chuj' to nikt cię nie zmusi.

  OdpowiedzUsuń
 9. Faktycznie Aga, dzięki Tobie przeczytałam to i też mną to wstrząsnęło.
  Jeszcze nie pochowano ciała ofiar spod Smoleńska a już próbuje się smażyć na tym polityczną pieczeń.
  I oczywiście kto za to zapłaci? My, czyli rodzice!
  Bo PiSu jakoś w roli fundatora nie widzę. A jak nas nie będzie stać, to podniosą podatki i będzie "za darmo"!

  OdpowiedzUsuń
 10. nazistowskie pomysły w stylu byłego oberschulefuhrera Romana G.... coś za często... a jak coś się dzieje za często, to do nałogu już niedaleko...

  OdpowiedzUsuń
 11. ...przeczytałam...i ma zatrzęsło...to przesada!! Pracowałam w szkole,przyznaję się...wycieczki tematyczne organizowałam,patriotyczne wartości tez starałam się,by dzieciaki zrozumiały,ale...narzucanie tej tragedii w ten sposób,robienie z tego "pielgrzymek"(na siłę) w złym tego słowa znaczeniu...to nie jest dobry kierunek!To dzieciaków nie nauczy szacunku dla śmierci i historii...Wiem dobrze-każdy z nas to wie-że co z przymusu,to nie jest zapamiętywane...

  OdpowiedzUsuń
 12. Aga, durnota ludzi u władzy w naszym pięknym kraju jest porażająca:/

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails