2009/12/14

Na ślubie byliśmy...
Mojego brata, wprawdzie nie rodzonego, ale bardzo bliska rodzina. I jak zobaczyłam to zdjęcie, to uznałam,że to najfajniejsze ślubne zdjęcie zbiorowe jakie widziałam. Robiła je moja zakręcona siostra, rodzona Pana Młodego, stojąc na chwiejącej się drabinie :)Prawda,ze jest pozytywne jak nie wiem co?

8 komentarzy:

 1. ile w tym zdjeciu... emocji. :) zazwyczaj zdjecia slubne kojarza mi sie z udawanym usmiechem ktory ukrywa znudzenie/obrzydzenie/zapicie sie

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo pozytywne. Mlodzi szczesliwi. Goscie w wysmienitych humorach. Wszyscy uwiecznieni sa na fotce. Nikomu glowy, reki tudziez polowy twarzy nie obcieto. A fajnie sie bawiliscie? :) ***

  OdpowiedzUsuń
 3. No faktycznie, trzeba mieć odwagę, żeby wejść na taką drabinę. Ale czego się nie robi dla dobrego zdjęcia! Wszystkiego najlepszego dla Państwa Młodych :)!

  OdpowiedzUsuń
 4. A bardzo fajnie sie bawiliśmy!!! Iw czego jak czego, ale odwagi to tej babeczce nie brakuje :D, ja sie śmieję,ze mam siostrę z ADHD. Bardzo pozytywna kobietka!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ależ rozanielone towarzystwo !!!
  Długich lat w szczęściu i radości ze wspólnego życia !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Mając za plecami takie uśmiechnięte paszcze łatwiej do przodu iść!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo sympatyczne zdjęcie:) Mimo, że ustawione to nie napuszoone. Młodzi śliczni!! Kuczę, poszłabym na jakies wesele!!!
  Caffe

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ciekawe ujęcie - takiego chyba jeszcze nie widziałam - masz pomysłową siostrzyczkę :)))

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails