2011/05/10

....

To był ciepły dzień, obudziło mnie łaskotanie w brzuchu. To już? Broda z nerwów zaczęła się trząść. Jedziemy!Szósta rano. Godzinę później byłam "przesłuchiwana" przez pielęgniarkę. Wszystkie choroby trzydzieści pokoleń wstecz...no dobra, nie trzydzieści, jakieś dwadzieścia dwa :)
O 7,20 wjechałam na salę. Kazali leżeć, bo to jeszcze... Maciej pojawił się na świecie o 7.50. Nie ma czego zazdrościć, przez następny rok chodziłam z oczami na zapałki, taki był skory do nieprzerwanego niczym snu! A dwa dni temu ...stało się. Przed oczami przeleciały mi wszystkie wyjazdy w góry, wizyty w wesołym miasteczku, pływanie po jeziorach. Wycieczki na które pojechał, tęsknota za nim, jego pierwsze kroki w szkole, ta obawa, że oddaję go w szpony tego okropnego świata.Ta ufność i słuchanie z zainteresowaniem. Wszystkie zaliczone imprezy z targami maszyn budowlanych w hali stulecia włącznie! Największa furorę zrobiła KOPAJKA! To okropne dorastanie, o którym każda matka wie, że musi nastąpić, bo wtedy odcina się pępowina.I nagle jak obuchem w głowę...moje dziecko jest dorosłe. Dzieci stanowczo za krótko są dziećmi!

9 komentarzy:

 1. Gratulacje dla pełnoletniej latorośli i Ciebie :)
  ps. Oboje brązowoocy? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Potem tylko przez cały czas pragniemy wrócić choć na dzień do piaskownicy ;) Gratulacje oczywiście!

  OdpowiedzUsuń
 3. A dorosłość to dopiero dorosłe problemy - przed Tobą ma się rozumieć:) Ja 04.lipca będę przeżywać kolejna dorosłość - trzecią z moją własną:)
  Gratulacje dla Was i spełnienia dorosłych marzeń dla Obywatela:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje dla Ciebie za wychowanie świetnego faceta! co prawda nie znam go osobiście, ale nie wątpię,że taki jest - po mamusi:))
  też uważam,że czas biegnie zbyt szybko...mój Maciuś też już jest Maciejem...a urodził się wcześniej od Twojego,bo o 5 rano i tak już wstawał przez parę lat;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ech...No własnie młoda mamusku:)) Wszystkiego dobrego dla Maćka:)))))

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje, uściski i jeszcze raz gratulacje !!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję...i masz racje, dzieci szybko dorastają....

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails